güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde fazla mütenevvi emniyet kamerası seçenekleri bulunmaktadır. hane emniyet sisteminize gözetim kameraları eklemek istiyorsanız, mevcut hepsi seçeneklerden azıcık fazla etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, bayağı bir araştırma ile zatî durumunuza genişlik orantılı güvenlik kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz amacıyla ev gözetleme kameraları veya gözetleme kameraları arıyorsanız, hepsi seçenekleri arama etmek ve bilinçli birleşik yöntemlilik harcamak isteyeceksiniz.

Önce kablolu emniyet kameraları okunuşu kablosuz emniyet kameraları arasında karar ödemek istersiniz. Her iki türün avantajları okunuşu dezavantajları vardır. gereç kameralar genellikle kayıt cihazına daha sabit sadece bağlantıya sahiptir ve kesilmesi daha zordur. Ancak, evinize veya ofisinize kablolu olarak bağlanması gerekir. Bu ekseriya zat konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, hepsi alanlarda kameralara sabitlemek olası olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir okunuşu gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin mevsim mevsim kesintiye uğraması olasılı vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize konusunda değişmeyen da önemlidir. Mülkünüzün süresince okunuşu sayılmazsa vaziyet saha her şeyi kaydetmelerini ister misiniz? Vandalizm kendince yalnız nişangâh olan belirli müşterek alan var mı? Suçlara görünür birleşik caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa daha gizli bir yerden kayıt yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan gözaltı kameralarının türleri açısından önemli müşterek belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah okunuşu beyaz gözetleme kameraları mı yoksa tüm renkli olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, yetkin ilgi çekici emniyet kameralarından ekseriyetle daha ucuzdur. nesne) tasarruf düşüncesince iyidirler ve uygun tek miktar tafsilat görebilirler. Siyah beyaz kameralar ekseriya renkli kameralardan henüz esen çalışır. ilgi çekici kameralar, mülkünüze giren bu içerik birinin batın rengi gibi küçük detayları belirlemede henüz faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması yoluna bir nur kaynağı gereklidir. Karanlıkta renkli kamera kullanmak, siyah bir ekrandan farklı müşterek nesne kaydetmeyecek. Bazı kameralar, aydınlatma koşullarına sadık olarak renk okunuşu siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, düşük nur koşullarında yiyecek yapmayı planlıyorsanız, nezaret kameralarınızı kurarken bunu bakış önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. bütün emniyet kameraları karanlıkta kazançlı görülemez. Bu sorunu onarmak imp kaynak okunuşu mülkünüze ekstra güvenlik elde etmek göre basitçe sadece yol gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size henüz nitelikli bu içerik görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. Karanlık ortamlarda tasrif üretmek maksadıyla kızılötesi emniyet kameraları da bulunmaktadır. Karanlık tek alanda traksiyon yapmaktan değişik seçeneğiniz yoksa bunlar yardımcı olabilir. bazen gözetleme kameralarında, gerektiğinde kendiliğinden olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına ruhsat veren bir "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize yöntemlilik verdikten sonra, renkli veya siyah beyaz tasrif davranmak isteyip istemediğinize yöntemlilik verdikten sonra, takmak istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. genişlik pop emniyet kameralarından ikisi kümbet gözetleme kameraları okunuşu kurşun gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, işaret yaygın okunuşu işaret popüler gözetim kameralarından biridir. umumiyetle siyah veya beyaz olarak gelirler okunuşu kubbeli bir kez örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet bir hayli nedenden ötürü faydalıdır. Her şeyden önce, güvenlik kamerasına bakan birinin hangi yöne belirti ettiğini tayin etmek çoğu mevsim zordur. Bu, daha makro aynı alanı korumanıza icazet verir zira kimse ehliyetli olarak ne cazibe yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi hakkında okunuşu koruma sağlayabilir. Dezavantajı, bu himaye kameralarının ekseriyetle düşük erke koşullarında çok çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar umumiyetle fazla uygun maliyetlidir okunuşu tasarımları onları makro aynı suç caydırıcı yapar. Bullet kameraları, tün okunuşu düşük ziya koşullarında gözetme yapabilmeleri göre kızılötesi yeteneklerle de donatılabilir. Ancak, bu kameralar çoğunlukla kendi başına vandal delil olarak akseptans edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, konut emniyet kameraları veya iş emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken pek fazla önemli değişmeyen vardır. İlgili tamamı faktörleri boşluk önünde bulundurarak okunuşu bilinçli bir kez intihap yaparak çağ harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu müessir okunuşu randımanlı ancak şekilde azaltmanıza okunuşu önlemenize asistan olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *